نماشویی در کرج

نماشویی در کرج
در این مقاله ابتدا راجب  نماشویی در کرج و شهر کرج و شستشوی نما در کرج صحبت شده؛ در ادامه مقاله راجب قیمت نماشویی در کرج و عوامل موثر بر آن و انواع روش های شستشوی نما در  کرج و نماشویی ساختمان در کرج  بیان شده؛و به یکسری از سوالات متداولی که کارفرماها از کارشناسان ما می پرسند جواب داده ایم ؛ و در آخر یک جمع بندی از مطالب ارائه شده خدمتتان انجام دادیم.
در این مقاله میخوانید(فهرست دسترسی سریع)

نماشویی در کرج

کرج مرکز استان البرز است که جزء  کلانشهرهای کشور می باشد؛در یک ده اخیر کرج پیشرفت چشمگیری در ساخت و ساز داشته و برج و ساختمان های مسکونی و اداری زیادی در نماهای مختلف کامپوزیتی ، سنگی ، شیشه ای ، سیمانی ،گرانیتی ، ترموود و …احداث شده.

از آنجایی که شهر کرج دارای جمعیت زیادی بوده و پرترافیک می باشد ، جزء شهرهای آلوده کشور بوده و ساختمان ها و برج های این شهر بیشتر از شهرهای دیگر در معرض آلودگی هوا و دود قرار می گیرند.این آلودگی ها و دود ها به مرور زمان بر روی نمای ساختمان ها نشسته و کثیف و سیاه و پر از جرم می کند و به مرور زمان به نمای ساختمان ها آسیب می زند؛ و علاوه بر اینکه نمای ساختمان نسبت به ساختمان های دیگر کثیف و زننده می شود باعث کاهش زیبایی نمای بصری شهر شده.

پس باید چاره ای اندیشید…

برای جلوگیری از صدمه دیدن نماهای ساختمان و تمییز شدن ساختمان ها و برج ها باید از عملیات نماشویی ساختمان در کرج با توجه به میزان کثیفی نما در بازه های زمانی مختلف استفاده کرد.نماشویی ساختمان در کرج  اکنون از جمله پرتقاضاترین خدمات در حوزه خدمات ساختمانی و بازسازی ساختمان می باشد.

نکته مهمی که باید در نظر بگیرید ، برای عملیات نماشویی ساختمان در کرج  باید از افراد باتجربه و متخصص کار در ارتفاع و کارشناس نماشویی با استفاده از تکنیک راپل استفاده نمود.

شرکت ارتفاع کاران کارفراز  آماده ارائه خدمات نماشویی در کرج با استفاده از نیروهای متخصص و بیمه شده و آموزش دیده دوره های کار در ارتفاع می باشد.

شستشوی نما در کرج

شستشوی نما در کرج

نمای ساختمان درواقع اولین قسمتی است که در یک ساختمان به چشم می‌آید. زیبایی و پاکیزگی نما، در زیبایی کلی ساختمان و همچنین در روحیه ساکنین آن نقش بسزایی دارد. با گذشت زمان، عوامل مختلفی مانند گرد و غبار، آلودگی هوا، جرم و رسوبات، فضله پرندگان و … می‌توانند نمای ساختمان را کثیف و زشت کنند. برای رفع این مشکل، شستشوی نما راه حلی مناسب و کارآمد است.

شستشوی نما به فرآیند پاکسازی و تمیز کردن نمای ساختمان از آلودگی‌ها و جرم‌ها گفته می‌شود. این کار با استفاده از روش‌ها و تجهیزات مختلفی انجام می‌شود.

با توجه به آلودگی هوا در کرج، نماشویی ساختمان‌ها در این شهر از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت‌های متعددی در کرج خدمات نماشویی را ارائه می‌دهند. برای انتخاب بهترین شرکت نماشویی در کرج، می‌توانید از نکات ذکر شده در این مقاله استفاده کنید.

قیمت نماشویی در کرج _ قیمت شستشوی نما در کرج

یکی از پرتکرارترین سوالات کارفرماها این است که قیمت خدمات نماشویی ساختمان در کرج چه قدر است؟در جواب باید گفت که از مهمترین پارامترهای تعیین کننده قیمت نماشویی ساختمان در کرج ، موقعیت مکانی و جغرافیایی پروژه است. از آنجایی که محل شرکت کار در ارتفاع کارفراز در تهران بوده و از نظر مسافت به شهر کرج نزدیک بوده و مجموع هزینه های عملیات شستشوی نما در کرج به نسبت سایر شهرها به دلیل سهولت رفت و آمد نیروهای شرکت به محل پروژه کم تر بوده.

البته عوامل متعدد دیگری در تعیین قیمت خدمات شستشوی نما در کرج  دخیل می باشند که خدمتتان بیان می گردد.

۱. نوع نما:

 • سنگ: نماهای سنگی به دلیل تنوع در جنس و نوع سنگ، قیمت‌های متفاوتی دارند. به طور کلی، نماشویی سنگ گرانیت نسبت به نماشویی سنگ تراورتن قیمت بالاتری دارد.
 • آجر: نماشویی آجر به دلیل چسبندگی جرم و آلودگی به آن، دشوارتر است و به همین دلیل قیمت بالاتری دارد.
 • سیمان: نماشویی سیمان به دلیل صاف و صیقلی بودن آن، ساده‌تر است و قیمت پایین‌تری دارد.

۲. متراژ نما:

هر چه متراژ نمای ساختمان بیشتر باشد، به طبع هزینه نماشویی نیز بیشتر خواهد بود.

۳. ارتفاع ساختمان:

با افزایش ارتفاع ساختمان، هزینه نماشویی نیز افزایش می‌یابد. دلیل این امر، نیاز به تجهیزات و نیروی انسانی بیشتر برای نماشویی ارتفاعات بالا است.

۴. میزان آلودگی:

هر چه میزان آلودگی نما بیشتر باشد، به مواد شوینده و تجهیزات قوی‌تر و به تبع آن، نیروی انسانی بیشتر نیاز خواهد بود و در نتیجه هزینه نماشویی نیز افزایش می‌یابد.

۵. روش نماشویی:

 • واترجت: نماشویی با واترجت به دلیل استفاده از دستگاه واترجت و فشار بالای آب، قیمت بالاتری دارد.
 • طناب: نماشویی با طناب به دلیل نیاز به نیروی انسانی ماهر و تجهیزات ایمنی، قیمت بالاتری دارد.
 • مواد شوینده: نماشویی با مواد شوینده، قیمت پایین‌تری دارد.

انواع روش های شستشوی نما در کرج

 • واترجت: در این روش، با استفاده از دستگاه واترجت، آب با فشار بالا به سطح نما پاشیده می‌شود و آلودگی‌ها و جرم‌ها را از بین می‌برد. این روش برای نماهای سنگی، آجری و سیمانی مناسب است.
 • مواد شوینده: در این روش، از مواد شوینده مخصوص نما برای تمیز کردن نما استفاده می‌شود. این روش برای نماهای شیشه‌ای و نماهایی که به واترجت یا طناب نیاز ندارند، مناسب است.
 • نانو: در این روش، با استفاده از مواد نانو، سطح نما پوشیده می‌شود و از نفوذ آلودگی‌ها و جرم‌ها به داخل نما جلوگیری می‌شود. این روش برای نماهای سنگی، آجری و سیمانی مناسب است.
 • سندبلاست :روشی قدرتمند برای پاکسازی نما از آلودگی‌ها و جرم‌های سخت و عمیق است. در این روش، ذرات ساینده با فشار بالا به سطح نما پاشیده می‌شوند و جرم‌ها و آلودگی‌ها را از بین می‌برند. 
 • ابر و طی:شستشوی نما با استفاده از ابرو طی یک روش متداول و مؤثر برای پاکسازی و حفظ نماهای ساختمان‌ها است. از روش شستشوی نما با ابر و طی برای تمییز کردن نماهای با جنس شیشه و کامپوزیت بیشتر انجام می شود.

نماشویی ساختمان در کرج - شستشوی نما ساختمان در کرج

شهر کرج از آنجایی که جز کلانشهرهای کشور می باشد و بیشتر در معرض آلودگی هوا و کثیفی ها قرار دارد ؛ ساختمان ها و برج های واقع در این شهر بیشتر در معرض این کثیفی ها و آلودگی های محیطی قرارداد ؛ و ساختمان ها در بازه های زمانی کوتاه تری به نسبت سایر شهر ها کثیف می شوند 

برای اینکه این کثیفی به نمای ساختمانها نفوذ نکرده و کثیف نمانند  باید در باز های زمانی کوتاه تری اقدام به شستشوی نما ساختمان ها نمود .

مجموعه فنی مهندسی کارفراز آماده ارائه خدمات شستشوی نما در کرج می باشد؛ برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان و سفارش پروژه خود از طریق پل های ارتباطی با کارشناسان مجموعه در  ارتباط باشید.

سوالات متداول نماشویی در کرج

۱. چه نوع نماهایی در کرج نیاز به نماشویی دارند؟

همه نماها در کرج به مرور زمان کثیف و آلوده می‌شوند و نیاز به نماشویی دارند. اما نماهای شیشه‌ای، کامپوزیتی ، سنگی و آجری به دلیل نفوذپذیری بیشتر، بیشتر در معرض آلودگی و جرم‌گیری قرار می‌گیرند.

۲. بهترین روش نماشویی در کرج کدام است؟

بهترین روش نماشویی به عوامل مختلفی مانند جنس نما، ارتفاع ساختمان، میزان آلودگی و … بستگی دارد. برای مثال، برای نماهای شیشه‌ای، واترجت یا مواد شوینده مناسب‌تر هستند، در حالی که برای نماهای سنگی، واترجت یا سند بلاست می‌تواند انتخاب‌های ایده‌آلی باشند.

۳. هزینه نماشویی در کرج چقدر است؟

هزینه نماشویی به عوامل مختلفی مانند روش نماشویی، متراژ نما، ارتفاع ساختمان، میزان آلودگی و … بستگی دارد. برای دریافت قیمت دقیق، می‌توانید با  متخصصان این مجموعه در ارتباط باشید و استعلام قیمت دقیق و اختصاصی برای پروژه خود در یافت نمایید.

۴. چه زمانی برای نماشویی در کرج مناسب است؟

بهترین زمان برای نماشویی در کرج در فصل‌های بهار و پاییز است. در این فصل‌ها، هوا خنک و ملایم است و بارندگی کمتری وجود دارد ؛ ولی با رعایت یکسری نکات می توان در تمام بازه های زمانی از سال اقدام به شستشوی نما در کرج نمود.

۵. آیا نماشویی به نمای ساختمان آسیب می‌رساند؟

نماشویی اصولی و با استفاده از روش مناسب و مواد شوینده باکیفیت، هیچ آسیبی به نمای ساختمان وارد نمی‌کند.

۶. چه نکاتی را باید در انتخاب شرکت نماشویی در کرج مد نظر داشت؟

 • سابقه و تجربه شرکت
 • استفاده از مواد شوینده باکیفیت و مناسب
 • قیمت مناسب
 • داشتن نمونه کار

۸. چه تفاوتی بین نماشویی و شستشوی نما وجود دارد؟

نماشویی اصطلاحی کلی برای تمیز کردن نمای ساختمان است. شستشوی نما یکی از روش‌های نماشویی است که با استفاده از آب و مواد شوینده انجام می‌شود.

۹. آیا نماشویی شامل خدمات دیگری نیز می‌شود؟

بله، در کنار خدمات نماشویی ما خدمات دیگری مانند جرمگیری، رنگ آمیزی، نقاشی و … نیز ارائه می‌دهیم.

جمع بندی

اگر محل سکونتتان در کرج است یا پروژه تان در کرج می باشد؛به دلیل دود و آلودگی هوا در کرج باید توجه ویژه به نمای ساختمان خود نمایید،تا صدمه نبیند و در بازه های زمانی ۱ماه تا۲سال باتوجه به نوع جنس نمایتان عمیات نماشویی ساختمان انجام دهید.

برای متوجه شدن از اینکه در  چه بازه های زمانی باید نمایتان تمییز شود،عکس نمای ساختمان خود را از طریق راه های ارتباطی مجموعه به ما ارسال نمایید،تا نیروهای متخصص کار در ارتفاع و کارشناسان نماشویی شرکت ارتفاع کاران کارفراز بررسی نمایند و راهنمایی های لازم را انجام دهند.

شرکت ارتفاع کاران کارفراز با۳۰سال سابقه درخشان متخصصان و کارشناسان در حوزه نماشویی،کفسابی (سنگسابی) ،پیچ و رولپلاک نما ساختمان و  کار در ارتفاع آماده ارائه خدمات نماشویی ساختمان با استفاده از بهترین مواد و دستگاه های بروز و استفاده از افراد متخصص با کیفیت مطلوب و قیمت بصرفه می باشد.

جهت سفارش پروژه خود و استعلام قیمت روز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لطفا امتیاز خود را برای این مقاله ثبت کنید.

5/5

لطفا مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Telegram
WhatsApp
Print

ثبت درخواست مشاوره

لطفا جهت دریافت مشاوره اختصاصی برای پروژه های خود و یا هرگونه سوال ، فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان شرکت با شما تماس بگیرند.

این مقالات را هم بخوانید!

راه های ارتباطی

جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.