نماشویی در شمال تهران

نماشویی در شمال تهران
قبل از اینکه درمورد خدمات نماشویی در شمال تهران یا به عبارتی خدمات شستشوی نما در شمال تهران  صحبت کنیم؛ابتدا راجب موقعیت جغرافیایی تهران و منطقه شمال تهران مطالبی مختصر بیان شده و در ادامه راجب خدمات نماشویی به صورت تخصصی در شمال تهران صحبت کردیم؛در ادامه راجب عوامل تعیین کننده قیمت در شستشوی نما درتهران صحبت شده و مناطق پوشش دهی نماشویی توسط شرکت ما بیان شده و در آخر یک جمع بندی کلی از مطالب داریم.
در این مقاله میخوانید(فهرست دسترسی سریع)

شستشوی نما در شمال تهران

تهران به صورت کلی به ۴منطقه شمال تهران،جنوب تهران،شرق تهران و غرب تهران تقسیم می شود؛در بین این ۴منطقه،منطقه شمال تهران با وجود اینکه از نظر جمعیت کم ترین تعداد جمعیت را نسبت به بقیه مناطق تهران دارد اما  از نظر  اقتصادی و ساختمان سازی از جمله بهترین مناطق استان تهران بوده که از برج ها،ساختمان ها و منازل با نماهای  بسیار  زیبا و مدرن و لاکچری ساخته شده.

از  آنجایی که تهران جزء آلوده ترین شهرهای جهان است و نماها و ساختمان ها و برج های واقع در این شهر  بیشتر در معرض آلودگی هوا ،کثیفی و دود بوده ؛ از این رو این نماها و برج ها زودتر کثیف شده و به مرور زمان صدمه جدی می بینند و پس از مدتی این کثیفی ها در داخل خود سنگ یا نما نفوذ کرده و باید نما کلا تعویض گردد،و باتوجه به هزینه بسیار  سنگین مصالح ساختمانی و تعویض نما،کارفرماها توانایی پرداخت این هزینه ها را ندارند و نماها به همان صورت باقی مانده و روز به روز کثیف تر شد.

بهترین راه و پیشنهاد ما استفاده از عملیات شستشوی نما در شمال تهران است…

از آنجایی که برج ها و ساختمان های مرتفع واقع  در  این منطقه از سنگ ها ، شیشه های لوکس و گران قیمت ساخته شده و صدمه رسیدن به آن ها و تعویض آن ها هزینه بسیار هنگفتی دارد،به همین دلیل تقاضای خدمات نماشویی و شستشوی نما در این منطقه بیشتر است.

برای اینکه بدانید خدمات نماشویی در شمال تهران چیست و به چه صورت شستشوی نما انجام می شود به صورت مختصر خدمتتان بیان می شود.

خدمات نماشویی در شمال تهران

خدمات نماشویی در شمال تهران در واقع به شستشوی نمای بیرون ساختمان با استفاده از تکنیک ها و روش های راپل،داربست یا کلایمر و … گفته می شود  که توسط دستگاه های ۳فاز و تک فاز واترجت و سند بلاست و ابزار های راپل ، دستمال و ابروطی انجام می شود.و تمام آلودگی ها و کثیفی های روی نمای ساختمان با توجه به نوع جنس نما و میزان کثیفی و تقاضا کارفرما از بین می رود ؛استفاده از  هرکدام از این ابزار ها و روش ها باتوجه به نوع جنس نما و کثیفی نما به تشخیص کارشناسان نماشویی متفاوت می باشد.

توجه:در مقاله نماشویی چیست؟به صورت کامل و مفصل راجب نماشویی ساختمان و نحوه شستشوی نمای ساختمان صحبت شده ،پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر  و آشنایی با نحوه اجرای کار  این مقاله را مطالعه نمایید.

شستشوی نما در شمال تهران

زمان مناسب نماشویی در شمال تهران

از آنجایی که تهران آلوده ترین  استان کشور  بوده و بیشتر در معرض آلودگی هوا می باشد و نماهای واقع در آن زودتر آسیب می بینند و کثیف می شوند؛به همین خاطر نماشویی در این شهر به نسبت سایر شهرها در بازه های زمانی کوتاه تری انجام شود ؛ با توجه به نوع جنس نما به صورت کلی عملیات شستشوی نما در شمال تهران باید در  بازه های زمانی ۱ماه الی۲سال شستشو انجام شود.

برای  اینکه متوجه شوید  نمای ساختمان شما در چه بازه زمانی باید عملیات شستشوی نما انجام شود،می توانید با کارشناسان شرکت ارتفاع کاران کارفراز در ارتباط باشید ؛ و پس از ارسال عکس و فیلم نمای پروژه تان ، کارشناسان مجموعه ما با شما تماس گرفته و شما را در این زمینه راهنمایی می نمایند. 

شرکت کار در  ارتفاع کارفراز آماده عقد قرارداد ماهیانه ، سالیانه و در بازه های زمانی بلند مدت با شما می باشد و نیروهای شرکت در بازه ی زمانی مورد نظر  جهت اجرای کار  در محل پروژه حاظر می شوند ؛در  این حالت به صورت کلی مجموع هزینه های عملیات نماشویی شما به نسبت کاهش می یابد.

قیمت نماشویی در شمال تهران

به صورت کلی عوامل متعددی در تعیین قیمت نهایی عملیات شستشوی نمای ساختمان در شمال تهران دخیل می باشند،عواملی مثل:نوع جنس نما،میزان کثیفی نما،دارا بودن برق۳فاز یا تک فاز،میزان متراژ نما،میزان درخواست و تقاضا کارفرما و…؛ولی می توان در حالت کلی هزینه عملیات شستشوی نما را با توجه به نوع جنس نما دسته بندی کرد.

که در مقاله نماشویی در تهران  به صورت کامل توضیحات لازم به همراه لیست قیمت خدمتتان بیان شده.

باتوجه به توضیحات داده شده، در هر صورت برای دریافت قیمت روز  و دقیق خدمات نماشویی ساختمان در شمال تهران از طریق راه های ارتباطی مجموعه  به صورت مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید،تا متخصصان مجموعه با در نظر گرفتن تمام عوامل دخیل در پروژه شما ،خدمتتان قیمت دقیق را اعلام نمایند.

خدمات نماشویی در شمال تهران

مناطق تحت پوشش نماشویی در شمال تهران

در این قسمت ما به صورت کلی لیست جدولی از مناطق  تحت پوشش خدمات نماشویی  در شمال تهران را آماده کرده ایم ؛و اطلاعات کاملی به صورت ریز باتوجه به منطقه بیان کرده ایم که بهتر است قبل از سفارش پروژه و انجام عملیات نماشویی مطالعه نمایید  .

شرکت خدمات ساختمانی  کارفراز ارائه خدمات نماشویی در این مناطق را به صورت کامل پوشش داده و آماده عقد قرارداد و اجرای خدمات در این مناطق بوده؛جهت سفارش پروژه شستشوی نما در شمال تهران از طریق راه های راتباطی با ما در ارتباط باشید.

ردیفمناطق تحت پوشش خدمات نماشویی در شمال تهران
۱نماشویی در درکه،ولنجک،اوین
۲نماشویی در جردن،ظفر،ونک
۳نماشویی در الهیه،فرشته،قیطریه
۴نماشویی در زعفرانیه،محمودیه،دربند
۵نماشویی در تجریش،چیذر،دزاشیب
۶نماشویی در داودیه،اندرزگو،کامرانیه
۷نماشویی در فرمانیه،اقدسیه،پاسداران
۸نماشویی در نیاوران،جماران،داراباد
۹نماشویی در دیباجی،نوبنیاد،اختیاریه
۱۰نماشویی در دروس،حسین آباد،لویزان
۱۱نماشویی در سوهانک،کاشانک،آجودانیه
۱۲نماشویی در میرداماد،زرگند،مینی سیتی
۱۳نماشویی در قلهک،حکمت،ازگل
 ۱۴ …

سخن پایانی

همانطور که بیان کردیم تهران جز ء آلوده ترین شهرهای جهان می باشد و باید ساختمان ها و برج های واقع در تهران و علی الخصوص مناطق شمالی  تهران به صورت میانگین ۱ماه الی ۲سال از خدمات شستشوی نما استفاده نمایند.

شرکت فنی مهندسی کارفراز با۳۰سال سابقه درخشان،با استفاده از متخصصان و کارشناسان در حوزه نماشویی،کفسابی (سنگسابی) ،پیچ و رولپلاک ساختمان و  کار در ارتفاع آماده عقد قرارداد ماهیانه و سالانه و ارائه خدمات نماشویی ساختمان با استفاده از بهترین مواد و دستگاه های بروز و استفاده از تکنیک های راپل  با کیفیت مطلوب و قیمت بصرفه می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت روز و سفارش پروژه خود  با کارشناسان و متخصصان شرکت تماس حاصل فرمایید.

لطفا امتیاز خود را برای این مقاله ثبت کنید.

5/5

لطفا مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Telegram
WhatsApp
Print

دیدگاهتان را بنویسید

ثبت درخواست مشاوره

لطفا جهت دریافت مشاوره اختصاصی برای پروژه های خود و یا هرگونه سوال ، فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان شرکت با شما تماس بگیرند.

این مقالات را هم بخوانید!

راه های ارتباطی

جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.